Mimarsinan Mahallesi, Eski Silivri Yolu Cd. 34 - 36, Büyükçekmece/İstanbul
trende

Ahşap Palet Geri Dönüşümü

17.06.2019
124
Ahşap Palet Geri Dönüşümü

Ahşap palet dünyada ve ülkemizde sanayii, gıda, otomotiv başta olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu yüksek kullanımın sebebi ise ağır ürünlerin taşınılmasında verdiği kolaylıktır. Ancak ahşap paletler bu sektörlerde kullanıldıktan hemen sonra kullanım esnasında aldığı zararlar nedeniyle çöpe atılmaktadır. Üretim hammaddesi %100 ağaç olan bu paletlerde geri dönüşüm çevremiz ve geleceğimiz için oldukça önemlidir. Bu nedenle bizde firma olarak ahşap paletlerin geri dönüştürülerek tekrar piyasaya kazandırılmasında büyük rol oynamaktayız.

Ahşap Palet Geri Dönüşümüyle Ağaçlar Kesilmiyor

Ülkemizde kesilen üç ağaçtan birisi ahşap palet üretimine gitmektedir. Bu nedenle ahşap paletlerin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir. Ağaçların geleceğimiz ve sağlığımız için taşıdığı önemi hepimiz biliyoruz. Bu nedenle onların kesilmemesi ve doğamızın temiz kalması için elimizden geleni yapmaktayız. Ahşap paletlerin geri dönüştürülmesi için firmaların ve sizlerin yapması gereken tek şey ise bize haber vermektir. Ahşap palet dönüştürme tesisimiz sayesinde işe yaramayan ve zarar görmüş paletleri toplayarak tekrar piyasaya kazandırıyoruz.

Eski ve Ömrü Bitmiş Paletlere Yeniden Can Veriyoruz

Firma olarak son teknoloji geri dönüşüm tesisimiz sayesinde işe yaramayan ahşap paletlerin tekrar piyasaya kazandırılmasında büyük rol oynuyoruz. Ülkemizde ve dünyada bu kadar çok talep olan bir ürün olan ahşap paletler için sürekli ağaç kesilmesinin önüne geçiyoruz. Bu sayede geleceğimizin kararmasını önlüyoruz. Artık kullanılmayan ve işe yaramayan ahşap paletlerinizi tesisimize getirerek geri dönüşüm sektörünün son teknoloji makineleriyle tekrar kullanılır hale getiriyoruz. Bu sayede hem yeni ağaçların kesilmesini engellemiş oluyoruz hem de ülkemize ve dünyamıza katma değer katmış oluyoruz. Yarattığımız bu katma değerle geri dönüşümün dünya ve ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu göstermiş oluyoruz. Ülkemiz dahil bir çok yerde geri dönüşüm sayesinde ülkeleri sıfırdan üretimin ağır ekonomik külfetinden de kurtarmış oluyoruz.

Geri Dönüşüm Ekonomiyi Korur Katma Değer Yaratır

Geri dönüşüm faaliyeti ülkeler ve dünya için yeni iş alanı yaratır, kullanılan malzemelerin tekrar kullanılması ve sıfırdan üretiminde oluşacak ekonomik zararı önler. Özellikle ağaçtan üretilen maddelerin geri dönüştürülmesi dünya ekosisteminin korunması için oldukça önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: